Dodání poškozeného zboží e-shopem

01. 03. 2018
Dobrý den,..E-shop mi poslal poškozené zboží,bylo zabalené v nepoškozené krabici.Pošta to neuznala a oni také ne.Co mám prosím Vás udělat,Předem děkuji Fišerová

Dobrý den,

toto je bohužel těžko prokazatelné. Situaci jste měla ihned zdokumentovat – ideálně i rozbalovaní (např. rozbalit na výdejně nebo pořídit videozáznam), těžko se prokazuje, že jste to nepoškodila vy. Jediné, co Vám můžeme poradit, je domluvit se s e-shopem.

S pozdravem
Vaše nároky.cz