Dobrý den, od 1.7. do 31.8. mi běží 2 měsíční výpovědní lhůta. U zaměstnavatele jsem už od loňského roku od května.
Na kolik dní dovolené mám v tomto roce nárok?
Zaměstnavatel mi tvrdí, že nemám nárok na celou dovolenou, protože nemám odpracovaný celý rok, ale doma nám to moc nesedí =) .
Děkuji za odpověď. S přáním hezkého dne, Dana Foralová.
Dobrý den,
pokud jste v tomto roce odpracovala více než 60 dnů, máte nárok na 1/12 Vaší roční dovolené za každý odpracovaný měsíc.
S pozdravem, Vašenároky.cz