Dobrý den.
Mám se zaměstnavatelem smlovu na dobu neurčitou s výpovědní lhůtou dva měsíce.
Momentálně jsem na nemocenské a chci podat výpovedˇ.
Musím z tohoto důvodu nemocenskou přerušit pro podání výpovědi.
Předem děkuji za odpovedˇ.
Dobrý den,
výpověď můžete podat, i pokud jste na nemocenské.
S pozdravem
Vaše nároky.cz