Podíl školy na odstupném při úrazu ve škole

04. 02. 2017
Vnuk během přestávky ve škole při poštuchování se spolužáky upadl tak neštastně,že si zlomil palec na pravé ruce a to dost komplikovaně,museli jsme navštívit speciální oddělení v Praze v Thomayerově nemocnici.Pojistku na úraz má,jak máme dále postupovat,bude se podílet na uplatnění odškodného také škola?Děkuji.

Dobrý den,

pro obdobné případy by škola měla mít uzavřenou vlastní pojistku. Pokud uplatníte pojistné plnění u Vaší pojišťovny, nebrání to uplatnění pojistné události u pojišťovny, u které je škola pojištěna.

S pozdravem

Vaše nároky.cz