Vážená paní,
v případě uznaného prac. úrazu, nebo nemoci z povolání je zaměstnavatel povinen Vás na Vaši žádost přidělit na práci, která odpovídá Vašim možnostem. Pokud toto není možné, je ideální se se zaměstnavatelem dohodnout na skončení pracovního poměru s tím, že za prac. úraz nebo nemoc z povolání Vám náleží dvanáctiměsíční odstupné. Totéž platí i u výpovědi dané zaměstnavatelem (ale pozor, u výpovědi dané zaměstnancem nárok na odstupné nevzniká!). Dále je zaměstnavatel povinen Vám proplácet rozdíl mezi příjmem před zjištěním nemoci nebo úrazu a po jeho zjištění. V případě odstupného se toto počítá jako měsíční příjem, a proto se nelze zapsat na úřadu práce dříve, než uběhne doba, za kterou Vám bylo odstupné napočítáno. Po přiznání ID Vám zaměstnavatel musí proplatit rozdíl mezi výší ID a platem, pokud ID je jejich součet nižší než mzda, kterou jste před jeho získáním pobírala.
S pozdravem
Vaše nároky.cz