Bezplatná právní poradna: Reklamace dovolené

Do jaké doby mohu reklamovat zájezd?

29.10.2018 - Dobrý den, chci se zeptat do jaké doby mohu reklamovat zájezd?Mám informace …

Reklamace dovolené

Zkrácení dovolené o jeden den

2.7.2018 - Pokud byla uzavrena smlouva, ve ktere je uvedeno ,,odlet/prilet: 6.7./18.7.” a …

Reklamace dovolené

Naúčtování storna poplatků za rušení zájezdu

7.6.2018 - Dobrý den, byl mi naúčtován poplatek 8999,- za rušení zájezdu ve vyši 52000,-. …

Reklamace dovolené Storno zájezdu

Nesouhlas s výší reklamace

27.3.2018 - Dobrý den, vyreklamovali jsme zájezd u CK Exim tours (ubytování v pokoji, kde …

Reklamace dovolené

Vrácení peněz za zrušený zájezd

7.12.2017 - Ck zrušila zájezd kvůli malé obsazenosti. Cestovní agentura, se kterou mám …

Reklamace dovolené

Zkrácená doba pobytu na zájezdu

4.8.2017 - CK avízovala 8 denní zájezd. Odlet z Prahy byl 15.7. v 9.30 a návrat, přistání …

Reklamace dovolené

Vrácení peněz za dětský tábor

4.8.2017 - Dobry den,prosim o pomoc.Dcera 11 let byla na tabore.Bohuzel po dvou dnes jsme …

Reklamace dovolené

Hluk z vedlejších pokojů

14.7.2017 - Dobrý den, nyní jsem s dcerou na dovolené na Mallorce, jsme ubytované v hotelu …

Reklamace dovolené

napadení pracovníkem hotelu

22.8.2016 - Dobry den,jsme stále ještě na dovolené v Recku, odletíme v pondělí. Čtrvrtý den …

Reklamace dovolené

Reklamace dovolené na Krétě

11.8.2016 - Dobrý den, zakoupili jsme si u CK Exim Tours dovolenou na Krétě 10.-22.7.2016 v …

Reklamace dovolené

Špatné recenze hotelu

27.6.2016 - Dobrý den, chci se zeptat od 1.8.2016 - 8.8.2016 poletíme na dovolenou do …

Reklamace dovolené

Nedostatky na dovolené

4.4.2016 - Dobrý den, mám dotaz. Přes Pelikána jsme si objednali Srí Lanku. Vše v pořádku, …

Reklamace dovolené

Reklamace zkrácení zájezdu

2.11.2015 - Dobrý den, dcera byla se školou na poznávacím zájezdu a začalo to dost …

Reklamace dovolené

Negativní recenze hotelu

10.2.2016 - Uzavřela jsem smlouvu na zájezd do turecka. V cestovní kanceláři nám řekli, že …

Reklamace dovolené