Valorizace renty
09. 10. 2018
Dobrý den. Pobirám rentu za nemoc z povolání, syndrom karpálního tunelu už tomu bude dva roky, ještě se mi renta nevalorizovala můžete mi poradit co s tím? Děkuji
Dobrý den,
k valorizaci renty by mělo docházet automaticky ze zákona. Ovšem v některých případech dochází k situaci, kdy se Vám renta sice valorizuje, ale nezvyšuje, nýbrž stagnuje nebo i klesá. Je to způsobeno výpočtem renty, který je ale složitější, a protože neznám bližší okolnosti Vašeho pracovního života, nemůžu Vám více poradit.
S pozdravem
Vaše nároky.cz