Vyplácení nemocenské při nezaměstnanosti

11. 02. 2018
zdravim chci se zeptat zdali mam narok na vyplaceni nemocenske kdyz jsem nezamestnany.dik

Dobrý den,

v takovémto případě vzniká nárrok na vyplacení nemocenské pouze tehdy, pokud prac. neschopnost začala v době, kdy byl člověk zaměstnaný, nebo max. do 7 dnů po ukončení pracovního poměru.


S pozdravem
Vaše nároky.cz