Pracovněprávní nároky:Automatické prodloužení pracovní smlouvy

Pracovní smlouva

Dobrý den.Už rok a půl jsem nedostal k podepsání smlouvu o prodloužení na dobu neurčitou podle zaměstnavate není nutné podepsání smlouvy.Jelikoz to bere tak,že mám smlouvu prodlouženou automaticky',aniž by bylo nutné smlouvu podepisovat.Má na toto zaměstnavatel právo. A tudíž smlouvu nemusí vystavovat.Jeto tak děkuji

Dobrý den,

pokud utekla doba, na kterou to byla smlouva sjednána na určito, a vy jste dále pracoval se souhlasem zaměstnavatele, bere se to skutečně jakoby byla sjednána prac. smlouva na dobu neurčitou - včetně všech náležitostí.