Pracovněprávní nároky:Okamžitá výpověď za nezaplacené přesčasy

Nevyplacená mzda

Chtěl jsem se zeptat,pracuji u firmy jako řidič ve 12 hodinové šichtě týden noční a týden denní,ve smlouvě mám zákl. plat 12 200 a k tomu pohyblivou složku 0-200 procent ,ale neplatí nám žádné příplatky za noční a ani přesčasy. Je možné dát okamžitou výpověď z porušení zákoníku práce??? dějuji

Dobrý den,

zaměstnanec může okamžitě zrušit pracovní poměr jen ze zákonných důvodů, a to zejm. nevyplatil-li mu zaměstnavatel mzdu, náhradu mzdy (tj. i příplatky za přesčasy), nebo jakoukoliv její část do 15 dnů od její splatnosti.