Stát: Promlčecí doba dluhů po zesnulém manželovi

Dluh

Manžel měl uzavřenou smlouvu rámcovou kterou uzávřel 8.3.2007.pak mu přišlo že odstoupení od pojištění rámcovou smlouvou ze dne 22.10.2010. Manžel bude 4 roky mrtvy u dědické řízeni jsem to ukázala a p. notář řek že je to nerentabilní . Mám strach aby někde něco nepřišlo že někde něco dluží.Chci se zeptat jaka je promlčecí doba. Jsem starší člověk a nikdy jsem neměla dluhy.

Dobrý den,

bohužel, pouze z těchto informací nejsme schopní situaci posoudit. Obecně je však promlčecí doba 3letá, u pojištění začíná běžet až rok po pojistné události.

S pozdravem

Vaše nároky.cz

Zpět do Stát