Bezplatná právní poradna: Úrazy na chodníku

Úraz na komunikaci s nápisem "chodník se v zimě neudržuje"

18.5.2018 - Pokud se stane úraz na zledovatělé místní komunikaci v obci, která je označena …

Úraz na chodníku

Odškodnění za pád na zledovatělém chodníku

10.4.2018 - Dobry den Dne 5.2.2018,jsem upadla na zledovatem chodniku a zlomila kotnik.Jel…

Odškodnění za úraz Úraz na chodníku

Úraz na zledovatělém chodníku a odškodné

27.3.2018 - Uklouzla jsem na zledovatělé ulici před domem (chodník zde není), následně …

Úraz na chodníku

Úraz v důsledku zakopnutí o vyčnívající dlažbu

26.4.2017 - pred domem jsem zakopla o vycnivajici dlazbu zlomila si zebro a narazila …

Úraz na chodníku

Náhrada za zlomený kotník na obecním pozemku

31.3.2017 - moje družka si zlomila kotník na chodníku před domem což je obecní pozemek, …

Úraz na chodníku

Nárok na odškodnění při trvalých následcích

23.2.2017 - Dobrý den,16.1.2017 jsem upadla na neudržovaném chodníku v 5 hod ráno cestou do …

Úraz na chodníku

Úraz na chodníku, pozdní návštěva lékaře

11.1.2017 - Dobry den ma matka ve stredu 14 spadla na chodniku k lekari se dostala az v …

Úraz na chodníku

Úraz nohy na rozkopané nezabezpečené silnici

13.1.2017 - Dobrý den,stal se mi úraz nohy na rozkopané nezabezpečené silnici v místě …

Úraz na chodníku

Úraz na vyviklané kachličce

17.10.2016 - dobry den ,prichuzi z nakupu jsem upadla na nezpevnene-vyviklane aneoznacene …

Úraz na chodníku

Úraz na mokrých schodech

23.8.2016 - Dobrý den, spadla jsem u nás v domě ze schodů, které tou dobou umývala …

Úraz v bytovém domě

Úraz na neposypaném chodníku

3.6.2016 - Dne 12.1.2016 v 09.30hod upadla manželka na namrzlém a neposypaném chodníku …

Úraz na chodníku

21.1.2016 - Dobrý den, mám nárok na odškodnění od obce, když jsme v samotném jejím centru …

Úraz na chodníku

Úraz na zledovatělém chodníku

8.2.2016 - Před domem jsem uklouzl na zledovatělém chodníku a zlomil si nohu. Soudní spor …

Úraz na chodníku

Zpět do Poradny