Zdraví: Odškodnění od školní pojišťovny

Úraz ve škole

Dobrý den, syn měl úraz ve škole, ředitel mi dal na vyplnění papír kvůli nahlášení úrazu na školní pojišťovnu. Já jsem hlásila událost na synovo životní pojištění, kde mu proplatili pojistné plnění, můžu žádat tedy ještě o bolestné od školní pojišťovny? Děkuji za odpověď

Dobrý den,

úraz ve škole se posuzuje stejně jako pracovní úraz. Samozřejmě máte nárok žádat o proplacení účelně vynaložených nákladů a bolestného také od školní pojišťovny. Vaše soukromé pojištění nemá vliv na tento nárok.

S pozdravem

Vaše nároky.cz

Zpět do Zdraví