Bezplatná právní poradna: Zdraví

Zpětná žádost o náhradu škody

17.12.2018 - Dobry den, pred rokem a pul jsem byl napaden a utocnik byl odsouzen. Neporadal …

Náhrada škody

Nepracovní úraz, mám nárok na bolestné?

13.12.2018 - Dobrý den chtěla bych se zeptat měla jsem nepracovni úraz po pádu na kole, …

Odškodnění za úraz

Musíme zaplatit fakturu?

13.12.2018 - Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda musíme jako rodiče zaplatit faktury za …

Odškodnění za úraz ve škole Odškodnění za úraz

Jak a kdy uplatnit nárok na bolestné při úrazu ve škole?

11.12.2018 - Dobrý den, chci se zeptat, jak uplatnit bolestné při úrazu ve škole, zda má …

Odškodnění za úraz ve škole

Nárok na odškodnění za klíšťovou encefalitidu

11.12.2018 - Dobrý den, Před 1/2 rokem jsem onemocněl klíšťovou encefalitidou. Vedle …

Invalidní důchod Odškodnění

Lékař pochybil

3.12.2018 - Dobrý den, podstoupila jsem CT mozku, kde mi bylo diagnostikováno aneurysma. Na …

Lékař

Odškodnění za zlomený zub

29.11.2018 - Dobrý den, zakoupil jsem plechovku nakládaných oliv plněných ančovičkami. Po …

Odškodnění Ostatní

Nárok na bolestné při pádu dcery z klouzačky

27.11.2018 - Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda máme nárok na bolestné. Byla jsme s dcerou …

Odškodnění za úraz

Potyčka ve vyučování

1.11.2018 - Dobry den, chtěla bych se zeptat jestli je dle Vas má žádost o odškodnění …

Odškodnění za úraz ve škole Ostatní

Pracovní úraz oka

1.11.2018 - Dobrý den, přítel měl pracovní úraz oka. Byl na dvou operacích a na neschopence …

Lékař Trvalé následky

Na rentgenu se přišlo na starší zranění

31.10.2018 - Dobrý den, asi před třemi lety jsem měl nehodu na kole (střet s dodávkou) …

Pochybení lékaře Lékař

Můžu žádat pojišťovnu o odškodnění?

29.10.2018 - Dobrý den. Před rokem 17.května 2017 jsem na školním výletě spadla z kola na …

Odškodnění za úraz ve škole Odškodnění za úraz

Vyplacení bolestného od školy

22.10.2018 - Dobrý den,cca před půl rokem mi při tělesné výchově křuplo v kolení skončilo to …

Odškodnění za úraz ve škole

Nárok na bolestné při pracovním úrazu

19.10.2018 - Dobry den.V listopadu2017r.,jsem mnela prac.uraz ale neschopenku jsem ne …

Pracovní úraz

Pokousání psem

19.10.2018 - Dobrý den, letos v dubnu mou 6ti-letou dceru pokousal pes ve tváři. Poškození …

Odškodnění za úraz

Je možné si nechat vyplnit posudek o bolestném i dalším odborníkem?

17.10.2018 - Dobrý den, manžel utrpěl úraz oka popálením kyselinou s pracovní neschopností, …

Lékařský posudek

Invalidní důchod

15.10.2018 - Dobrý den, Mám takoví dotaz v srpnu mi byl poslán dopis. Ohledně invalidity …

Ostatní

Zlomená noha na dětském hřišti v době volna ve škole

15.10.2018 - Dobry den.Chci se opoptat,muj syn s dětmi hráli fotbal na školním hřišti a …

Odškodnění za úraz ve škole Úraz ve škole

Umožnění volného pohybu v nebezpečném stavu pacienta

11.10.2018 - Dobrý den. Můj exmanžel, otec našich malých dětí, minulý týden spáchal …

Pochybení lékaře Ostatní

Zlomenina pažní kosti ve škole

9.10.2018 - Dobrý den dcera 9.let o přestávce upadla ve třídě a má zlomenou pažní kost …

Úraz ve škole

Úraz na dětském hřišti - odškodnění od obce

9.10.2018 - Dobrý den, dcera byla před 14 dny na víkend u svého otce, kde si na dětském …

Ostatní Úraz ve škole

Pojistné odškodnění při úrazu v tělesné výchově

9.10.2018 - Dobrý den, syn si přivodil uraz při hodině tělesné výchovy, mám nárok na …

Úraz ve škole

Nárok na odškodnění z pojistky školy

9.10.2018 - Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda má syn nárok na odškodnění z pojistky …

Úraz ve škole

Odškodnění za trvalé následky po 4 letech

10.7.2018 - Dobrý den. V září 2014 se mi stal pracovní úraz ,po kterám mi byla amputovana …

Trvalé následky Odškodnění

Úraz v nemocnici z důvodu pochybení zdravotnického personálu

10.7.2018 - Maminka byla hospitalizovaná na rehabilitaci v nemocnici omezenou, tam sestře …

Pochybení lékaře

Promlčení u odškodnění za trvalé následky

22.6.2018 - Dobrý den, chtěla bych se zeptat.Manzel měl nárok na odškodnění kvůli trvalým …

Odškodnění Trvalé následky

Neprošetřený úraz ve škole

22.6.2018 - Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, jak má škola správně postupovat v případě, …

Úraz ve škole

Obvodní lékař sdělil zdravotní stav zaměstnavateli

5.6.2018 - Má obvodní lekarka,není ani závodní lékař, ani nemá s mim.zaměstnavatelem …

Lékař

Znalecký posudek o zdravoním stavu

4.6.2018 - Dobrý den, jsem těžce zdravotně postižený, invalidní, a potřebuji pro sebe …

Lékařský posudek

Výše bolestného za úraz ve škole, zranění spolužákem

30.5.2018 - Dobry den.Syn ve škole kde chodí do 9 třídy dostal pěsti do čelisti od …

Odškodnění za úraz ve škole

Odškodnění za zranění při školním turnaji

23.5.2018 - Dobrý den, dcera se zranila při školním turnaji. Důsledkem toho má zasádrova…

Odškodnění za úraz ve škole Úraz ve škole

Úraz při tréninku atletiky

14.5.2018 - Dobře den, dcera měla úraz při tréninku atletiky. Oddíl má sjednanou pojistku. …

Odškodnění za úraz

Zhoršení zdravotního stavu a trvalé následky

18.4.2018 - Zjistil jsem , ze v pripade zhorseni zdravotniho stavu a trv. nasledku , mohu …

Trvalé následky

Úraz mimo pracovní dobu a následné ukončení DPP

17.4.2018 - Dobrý den, chtěl bych se zeptat když jsem utrpěl úraz mimo pracovní dobu již ve …

Ukončení pracovního poměru Odškodnění za úraz

Zlomená ruka ve školce

12.4.2018 - Dobrý den, syn si zlomil ve skolce ruku, byl i na repozici v narkoze, máme …

Odškodnění za úraz ve škole

Výpočet bodů při pracovním úrazu

12.4.2018 - Dobrý den, mám dotaz.Dne 28.12 se mi stal pracovní úraz.Pracovní neschopnost …

Pracovní úraz Bodové ohodnocení

Neoznámený úraz v družině

11.4.2018 - Dobrý den, syn si včera venku na hřišti, lde byli s družinou nastipl kotnik na …

Úraz ve škole

Zdravotní problémy kvůli plísni v bytě

8.4.2018 - Dobry den, z podnajmu jsme se musela odstehovat z duvodu plisne ktera se mi …

Lékař Pronajatý byt

Školní úraz a uplatnění nároku

27.3.2018 - Dobrý den, prosím vás, chtěla jsem se zeptat. Syn měl školní úraz v lednu …

Úraz ve škole

24.11.2017 - Dobrý den chtěla bych se zeptat moje dcera měla ve škole úraz ruky má zlomené …

Úraz ve škole

Úraz ve sportovním kroužku

24.11.2017 - Dobrý den, synovi se před 14dny stal úraz ve sportovním kroužku(placeným), …

Odškodnění za úraz

Úraz v dětském koutku

23.11.2017 - Dobrý den, ráda bych se zeptala, pokud se v placeném provozu dětského interiéro…

Odškodnění za úraz

11.8.2017 - dobry den syn miho pritele si udelal uraz na obci kde bydlime si vyjel na …

Odškodnění za úraz

Počet bodů při popálení

11.8.2017 - Dobrý den, prosím Vás kolik informativně je rozsah počtu bodů při popálení …

Bodové ohodnocení

Ohodnocení pracovního úrazu

4.8.2017 - Jedná se o pracovní úraz na pravé ruce resp. Kód diagnózy dle MKN-10: T233.Pros…

Bodové ohodnocení

Hodnota bodu za úraz kolene

4.8.2017 - Dobrý den prosim kolik je za 1bod u pojišťovny ..uraz se stal doma ..dekuji a …

Bodové ohodnocení

Úmrtí po porodu

4.8.2017 - Dobrý den! Manželka zemřela po evidentním zanedbání péče druhý den po porodu. …

Zanedbání lékařské péče

Vyplacená částka za úraz ve škole

27.7.2017 - Dobry den ,chtěla abych se zeptat dcerka měla úraz ve škole byli ve Zlíně v …

Úraz ve škole

Odškodnění za popáleninu

17.7.2017 - Dobrý den, při placené proceduře v kosmetickém salónu ( thermal wave ) mi …

Odškodnění

Bolestné za úraz ve škole

16.7.2017 - Dobrý den chtěla bych se zeptat kolik bych měla dostat za úraz ve škole, měla …

Úraz ve škole

Odškodnění za společenské uplatnění

14.7.2017 - Dobrý den,rád bych se zeptal jak žádát odškodnění za snížené pracovní a …

Pracovní úraz

Odškodnění za pokousání psem

14.7.2017 - Dobrý den, můj pes kousl paní, když kolem něho procházela, protože jsem ho …

Odškodnění

Ohodnocení popálení jako pracovního úrazu

14.7.2017 - chtěla bych se zeptat na hodnotu bodu-při pracovním úrazu popálení a rána o …

Bodové ohodnocení

Odškodnění za úraz na koni

14.7.2017 - Dobrý den, prosím o info na jaké odškodnění máme nárok, když dcera jela na …

Odškodnění za úraz

Odškodnění za léčbu kolene

14.7.2017 - Dobrý den, před 3 lety jsme si způsobila úraz kolene. Léčba lékaře byla stejná …

Pochybení lékaře

Napadení rozhodnutí lékaře

14.7.2017 - Dobrý den.Jsem po pracovním úrazu a závodní lékař mě uznal ve svém zdravotním …

Lékařský posudek

Spálené předloktí o koberec

10.7.2017 - chci se zeptat dcera mela ve skole uraz zakopla o koberec a spalila si …

Úraz ve škole

Výše odškodnění za úraz

10.7.2017 - Dcera mela uraz pri telocviku lecba byla 4 mesice diagniza S 836 ohodnocena …

Bodové ohodnocení

Podpis papíru o úraze nezletilým

7.7.2017 - Dobrý den,prosím o zodpovězení dotazu. Dcera měla ve škole úraz..spolužák ji …

Úraz ve škole

Bodové hodnocení za úraz ve škole

21.6.2017 - Dobry den nevite na kolik bodu by mohl.mit muj syn narok mel zlomene obe …

Úraz ve škole

Úraz na nafukovací atrakci

30.6.2017 - Dobrý den, náš syn měl před měsícem na nafukovací atrakci úraz, který skončil …

Odškodnění za úraz

Ohodnocení giagnozy

30.6.2017 - dobrý den zajímalo by mě správné číslo diagnozy-zlomenina klíčku klíční kosti

Bodové ohodnocení

Ukončení nemocenské lékařem

30.6.2017 - Dobrý den,loni v srpnu mi byl ukončen pracovní poměr dohodou.Cekala jsem na …

Lékař

Smrt v důsledku zanedbání péče

30.6.2017 - 25.5. 2017začali bratra bolet ledviny a otékat noha a špatně se mu dýchalo. …

Zanedbání lékařské péče

Bodové hodnocení diagnózy

19.6.2017 - Dobry den moje diagnoza je T22.2 jak je to hodnoceno bodove

Bodové ohodnocení

Úraz při rehabilitaci

26.6.2017 - Dobry den. Pritelkyne chodi s mym 8 mesicnim synem na rehabilitace (cvici …

Odškodnění za úraz

Úraz ve výkonu trestu

29.6.2017 - Dobrý den,syn měl úraz ve výkonu trestu. Lékař ohodnotil úraz 30ti body. …

Odškodnění za úraz

Výše bodového hodnocení

29.6.2017 - Dobrý den, jaké je bodové hodnocení diagnóza I.sin - S82.70, provedena …

Bodové ohodnocení

Zanedbání lékařské péče

24.5.2017 - Je zanedbáním lékařské péče skutečnost, že pacientovi s odstraněným karcinomem …

Zanedbání lékařské péče

Úraz na přijímacím řízení

8.5.2017 - Dobrý den, kamarádka měla úraz kolene na příjmacím řízení talentových zkoušek …

Odškodnění za úraz

Promlčecí lhůta žaloby za zanedbání péče

10.5.2017 - Dobrý den, jaká je prosím promlčecí lhůta na žalobu na obvodního lékaře za …

Zanedbání lékařské péče

Úraz na chodníku díky neoznačenému kanálu

5.5.2017 - Dobry den, pred tydnem jsem skoncila nohou v kanale Zrezly poklop se mi pod …

Úraz na chodníku

Zanedbání péče nemocnicí a následné bolesti

5.5.2017 - Dobrý den, prosím o radu na správný postup při jednání s nemocnicí, která …

Zanedbání lékařské péče

Zrušení nemocenské před přihlášením na UP

4.5.2017 - Dobrý den, 1.4. 2017 mi po 34 letech práce na dole skončil dohodou pracovní …

Lékař

Výše odškodného za pád v tělocviku

3.5.2017 - Dobry den, chci se zeptat, ve skole jsem uoadla na telocviku, nejdriv jsem mela …

Úraz ve škole

Hodnota jednoho bodu při pracovním úrazu

3.5.2017 - Dobrý den,chtěla bych se zeptat na hodnotu bodu.Měla jsem pracovní úraz (upadla …

Bodové ohodnocení

Termín výplaty a hodnota bolestného

28.4.2017 - dobry den jak muze dlouho trvat nez dostanu od pojistovny bolestne mel sem …

Bodové ohodnocení

Hodnota bodu při zranění

28.4.2017 - měsíční nominální mzda na přepočtené počty zaměstnanců v národním hospodářství …

Bodové ohodnocení

Hodnota bodu v roce 2017

28.4.2017 - Jaka je hodnota bodu na bolestne pro rok 2017?

Bodové ohodnocení

Odškodnění za napadení psem

28.4.2017 - Dobrý den dne 10.3 . 2014 byl syn pokousán psem. Řešila to policie, jelikož …

Ublížení na zdraví

Odškodnění od školní pojišťovny

28.4.2017 - Dobrý den, syn měl úraz ve škole, ředitel mi dal na vyplnění papír kvůli …

Úraz ve škole

Výše bodového ohodnocení pojišťovnou

28.4.2017 - Dobrý den, měla jsem 7.6.2016 pracovní úraz - natažené kolenní vazy a po …

Bodové ohodnocení

Cena posudku při pochybení lékaře

28.4.2017 - Prosím a kde mám zažádat o takový to posudek ? Muže to zařídit právník kterého …

Pochybení lékaře

Pochybení lékaře při vyšetřeních

28.3.2017 - Dobrý den, chtěla jsem se zeptat. V srpnu 2016 jsem šla na internu s bolesti na …

Pochybení lékaře

Odškodnění za psychickou újmu při odebrání orgánu

5.4.2017 - Dobrý den,obracím se na Vás ohledně operace mého syna.Operace byla minulý rok …

Pochybení lékaře

Vzniklé nároky při odchodu ze zaměstnaní kvůli autonehodě

26.4.2017 - Dobrý den, měla jsem autonehodu vinikem nejsem. Mám neschopenku mohla bych se …

Ublížení na zdraví

Pochybení lékařky při porodu

27.3.2017 - Dobrý den, dne 22.01.2017, jsem spontánně porodila zdravou holčičku v Městské …

Pochybení lékaře

Výše odškodného při pádu na chodníku

24.3.2017 - Dne 19.2.2013.jsem šel ráno venčit pejsky a na obecním chodníku jsem upadl a …

Bodové ohodnocení

Odškodnění za způsobenou zlomeninu při operaci

19.4.2017 - 4.10.2013 jsem utrpěl zlomeninu levého krčku.Po operaci jsem měl neustále …

Pochybení lékaře

Bodové ohodnocení a částka za jeden bod

19.4.2017 - jaké je bodové ohodnocení při diagnoze s8260 . jaká je částka za jeden bod k …

Bodové ohodnocení

Bodnutím tužkou do hrudi spolužákem

19.4.2017 - Dobrý den dne 21.3.2017 spolužák mého syna bodl tužkou do hrudi.Byli jsme …

Odškodnění za úraz ve škole

Výše jednoho bodu při úrazu ve škole

28.4.2017 - Dobry den.Dcera mela 20.2 .2017 ve skole uraz.Kolik je za jeden bod?Dcera …

Úraz ve škole

Bodové hodnocení při pracovním úrazu

28.4.2017 - Manžel utrpěl pracovní úraz. Otevřenou zlomeninu dist.čl.4 prstu pr.ruky s …

Bodové ohodnocení

Nárok na uplatnění finanční ztráty při autonehodě

19.4.2017 - Dobrý den,mam prosím dotaz.V roce 2015 jsem měla úraz ne vlastní vinou.Náraz …

Odškodnění za úraz

Nárok na proplacení bolestného za úraz ve škole

31.3.2017 - Dobrý den , dnes náš syn při hodině tělesné výchovy, při přeskakování kozy …

Úraz ve škole

Vystavení posudku lékařem o výši bolestného

31.3.2017 - Po úraze na zledovatělém chodníku, budu žádat po státní organizaci, které …

Bolestné

Odpovědnost za úraz na chodbě v lázních

31.3.2017 - Dobrý den,má teta byla v lázních Luhačovice na láz.pobytě.Tam se jí v budově …

Odškodnění za úraz

Úraz na lyžařském výcviku

20.3.2017 - Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli dcera má nárok na odškodnění od školy …

Odškodnění za úraz ve škole

Odškodnění za úraz na chodníku

20.3.2017 - Dobrý den,dne 9.1. jsem upadla na chodníku zlomila pravou ruku v zápěstí,léčení …

Úraz na chodníku

Odškodnění úrazu při alkoholu v krvi

28.2.2017 - Dobrý den.Žádám si nyní o trvalé následky po úrazu,ale měla jsem alkohol v …

Odškodnění za úraz

Výše bolestného při úrazu krkru

8.3.2017 - Dobrý den,prosim kolik číní bot bolestného na pojistce školy.Syn si zpusobyl …

Odškodnění za úraz ve škole

Úraz při stěhování lavic ve škole

3.3.2017 - Dcera utrpěla při stěhování lavic pohmoždění palce nohy.Paní učitelka jí …

Úraz ve škole

Výše bolestného

3.3.2017 - Dobrý den prosím o obodování prac. úrazu s trvalými následky. Dg.T923 .Následky …

Bolestné

Lékař odmítá přijmout svoji pacientku

3.3.2017 - Zdravim Mel bych dotaz. Má přítelkyně je v 21tt a pan doktor řekl me přítelkyni …

Spor s lékařem

Úraz ve školení družině

1.3.2017 - Dobrý den, mám dotaz ohledně úrazu ve školní družině. Dcera při hraní ve školní …

Úraz ve škole

Bodové ohodnocení dopravní nehody na Slovensku

17.3.2017 - Dobrý den,manžel měl vážnou dopravní nehodu na Slovensku,znalecký lékařský …

Bodové ohodnocení

Roztrhlé obočí při pádu

17.3.2017 - dobry den,mam dotaz,dceři se pri vyucovani spatne,kdyz probirali neco o …

Úraz ve škole

Úraz kvůli napadení spolužákem

16.3.2017 - Dobrý den,syn byl o přestávce napaden spolužákem,který mu způsobil zlomeninu …

Odškodnění za úraz ve škole

Pravděpodobné pochybení lékaře s následkem smrti

16.3.2017 - Moje dcera navštívila emergenci ve f.n. Hr. Kr. že se jí udělalo nevolno kde ji …

Pochybení lékaře

Podíl školy na odstupném při úrazu ve škole

16.3.2017 - Vnuk během přestávky ve škole při poštuchování se spolužáky upadl tak neštastně…

Úraz ve škole

Nárok na odškodné při úrazu v dětském koutku

8.2.2017 - Dobry den, dotaz se tyka me male 3lete dcerky. Mela uraz/zlomeninu v detskem …

Odškodnění za úraz

Znalecký posudek při pochybení lékaře

8.2.2017 - Při návštěvě Fakultní Nemocnice Ostrava, kde jsem šel na vyšetření CT nadledvin…

Pochybení lékaře

Zanedbání lékařské péče přes upozornění

8.2.2017 - Dobrý den chtěla bych se zeptat ohledně péče o mého otce který byl hospitalizov…

Zanedbání lékařské péče

Nárok na odškodnění při úrazu

8.2.2017 - Dobrý den, při odchodu s čerpací stanice jsem šlápl na víko kanálu a do půl …

Odškodnění za úraz

Odškodnění za úraz ve škole

8.2.2017 - Dobrý den, dnes si můj syn ve škole vylomil zub, kdy uklouzl a narazil ústy do …

Úraz ve škole

Posudek o bolestném

8.2.2017 - Dobrý večer, V červenci 2016 se mi stal úraz na pravé ruce.Po skončení léčby …

Lékařský posudek

Hodnota jednoho bodu při úrazu

30.1.2017 - Dobrý den dcera měla školní úraz lečení bylo zahajeno dne 8.12.2016 a zkoncilo …

Odškodnění za úraz ve škole

Nárok na odškodnění při úrazu v aquaparku

30.1.2017 - Dobrý den. Před měsícem jsem navštívil aquapark a při slézání z vodního lehátka …

Odškodnění za úraz

Nesprávný posudek lékaře

27.1.2017 - Dobry den, prosim o radu. V roce 2011 jsem utrpel pracovní úraz, autonehoda a …

Pochybení lékaře

Odškodnění při školním úrazu

5.1.2017 - Dítě utrpělo ve škole na tělocviku úraz . Nemá žádnou úrazovou pojistku. Můžu …

Odškodnění za úraz ve škole

Úraz ve škole vyvrknutý kotník

5.1.2017 - Dobry den chtela bych se zeptat jakou castku by mela dcera dostat od skoly za …

Úraz ve škole

Pochybení pediatra

5.1.2017 - Dobry den..mam 10letou dceru a chodime pravidelne na preventivni prohlidky..pod…

Pochybení lékaře

Úraz v těsné blízkosti školy

27.12.2016 - Dobrý den, synovi se stal úraz při odchodu ze školy, ale v těsné blízkosti, …

Odškodnění za úraz ve škole

Odškodnění při umrtí

8.12.2016 - Dobrý den, prosím o odpověď za případ mého manžel. V 06.2016 manžel upadl doma …

Odškodnění

Pochybení zubní ordinace

30.11.2016 - Dobrý večer, v květnu 2014-pondělí--jsem měla citivý zub na studené a navštěva …

Pochybení lékaře

Úraz na dětském táboře

14.12.2016 - Před mnoha lety se stal úraz na skluzavce na dětském táboře. Postiženému …

Odškodnění za úraz ve škole

Úraz ve školce

25.11.2016 - Dobry den, dítě se ve školce poranilo o jehlu, ráno šlo do třídy, já si …

Odškodnění za úraz ve škole

Hrazení úrazu při potyčče

10.11.2016 - prosím o radu,dnes vnuk dal facku spolužákovi a ten nešťastně upadl, zlomil si …

Odškodnění za úraz ve škole

Odpovědnost za úraz mimo areál školy

25.11.2016 - Dobrý den. V polední přestávku opustili v souladu se školním řádem žáci školu, …

Odškodnění za úraz ve škole

Úraz v lázních

10.11.2016 - Dobrý den, nastoupila jsem na plně hrazený pobyt pojišťovnou do lázní Třeboň. …

Odškodnění za úraz

Ochrana zdraví dítěte ve škole

8.11.2016 - Dobrý den, prosím o radu. Má sedmiletá dcera trpí alergii na psy. Do 2. září …

Odškodnění za úraz ve škole

Pochybení psyhiatra

17.10.2016 - Dobrý den, chtěla bych se poradit, jak postupovat, když mě ošetřující lékař …

Pochybení lékaře

Úraz na tobogánu

17.10.2016 - Dobrý den, v únoru se dceři stal úraz v aquaparku,sjela s tobogánu a dole bylo …

Odškodnění za úraz

Úraz na pozemku školy

8.11.2016 - Dobrý den, jsem OSVČ, pracuji jako obchodní zástupce. Ve čtvrtek 1.9. se mi …

Odškodnění za úraz

Odškodné, lázně a další potíže

27.9.2016 - Prosím o rady jak postupovat ohledně odškodného , následně lázní a jiné s …

Odškodnění

Úraz na koupališti

27.9.2016 - Vážný úraz na koupališti pádem ze skluzavky na dlažbu. Řád koupaliště …

Odškodnění za úraz

Poskytnutí informací ohledně zdravotního stavu

8.11.2016 - Dobrý den, dne 5.12.2014 jsem si po pádu ze žebříku zlomil bederní obratel. Po …

Spor s lékařem

Ošetřující lékař pochybil

8.9.2016 - Dobry den, Dne 29.11.14 jsem byla odoperovaná pro ucpávku tlustého střeva …

Pochybení lékaře

Úraz ve škole odškodnění

22.8.2016 - Dobrý den, mám dotaz ohledně úrazu mého syna. Ve škole o přestávce byl napaden …

Odškodnění za úraz ve škole

Pád z koně

26.8.2016 - Dobrý den. Při zaplacené projížďce na koni, která byla od začátku organizačně …

Odškodnění za úraz

Počet bodů za zlomeninu kosti

27.7.2016 - Moc děkuji za odpověď, zeptám se teda jinak, kolik činí počet bodů za úraz …

Odškodnění za úraz

Zanedbání péče po porodu

27.6.2016 - dobry den,zajímalo by ME zda-li lékaři nezanedbali peci.Před 14ti dny jsem bez …

Pochybení lékaře

Úraz při hodině tělocviku

29.6.2016 - Dobrý den, synovi se stal úraz při hodině tělocviku, musel i na operaci, …

Odškodnění za úraz ve škole

Dva roky starý úraz ve škole

29.6.2016 - dobrý den, dá se uplatnit odškodnění úrazu ve škole i po dvou letech od …

Odškodnění za úraz ve škole

Pochybení lékaře při operaci

17.6.2016 - Dobrý den v roce 2014 jsem podstoupila operaci karpálního tunelu. Ruka neustále …

Pochybení lékaře

Úmyslné napadení spolužákem

9.6.2016 - Dobrý den, mám dotaz. Tento týden syna 12 let napadl schválně při TV ve škole …

Odškodnění za úraz ve škole

Nevhodné pracovní podmínky

12.5.2016 - Dobrý den,je mi 25let a12.5.2015jsem nastoupila do nove prace,dali me do …

Nemoc z povolání

Zbytečná operace

12.5.2016 - Dobrý den,chtěla se zeptat,jakou bych mela šanci na odškodnění v mém případě.Dn…

Pochybení lékaře

Pochybení lékaře v péči

12.5.2016 - Dobrý den, chci se zeptat, zda můžu žádat náhradu všech výdajů( které mě nyní …

Pochybení lékaře

Úraz při školní potyčce

5.5.2016 - Dobrý den, při potyčce mezi spolužáky na lyžařském výcviku došlo k úrazu. Škola …

Odškodnění za úraz ve škole

Pochybení operatéra

12.5.2016 - Dobrý den,v září2015 mi operovali loket a dodnes jsem PN bolesti přetrvávají,na …

Pochybení lékaře

Pochybení lékaře v pooperační péči

25.4.2016 - Dobrý den, ráda bych se znala Váš názor zda se jedná o zanedbání lékařské péče. …

Pochybení lékaře

Úraz v nemocnici

29.4.2016 - Úraz v nemocnici. Dobrý den, rád bych se vás zeptal, jak je to s odškodněním …

Odškodnění za úraz

Pochybení lékaře při hospitalizaci

11.4.2016 - Dobry den,potřebuji poradit.Muj tatínek byl dne 11:3 2016 hospitalizovan v …

Pochybení lékaře

Špatná diagnóza úrazu

30.3.2016 - Dobrý den.Manžel měl vážný úraz a lékař mu udělal špatnou diagnozu,prostě něco …

Pochybení lékaře

Valorizace renty

19.1.2016 - Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda mám nárok na valorizaci renty (náhrady …

Pochybení lékaře

Odškodnění za úraz ve škole

15.5.2015 - Dobry den muj syn mel veskole skolni uraz , pri telesne vychove mu spoluzak …

Odškodnění za úraz

Odškodnění za školní úraz

18.9.2015 - Dobrý den, chtěla bych se zeptat na to, kolik je výše školného odškodnění-boles…

Odškodnění za úraz

Odškodnění za úraz v klubu

25.10.2015 - dobrý den,Mám frakturu lebky a obličeje po pádu ze strmých železných schodů, …

Odškodnění za úraz

Odškodnění za úraz na tobogánu

2.7.2015 - popis: manžel jel s dcerou 4.5 r. 107 cm. na člun. tobogánu. Vzali si poslední …

Odškodnění za úraz

Školní úraz

8.9.2015 - Dobrý den, zajímá mne, jestli má má 10 letá dcera nárok na odškodnění zákl.škol…

Odškodnění za úraz

Úraz na lyžích

17.2.2016 - Dobrý den, stal se mi těžký úraz na sjezdovce na Slovensku. Při pádu jsem …

Odškodnění za úraz

Úraz v obchodě

26.6.2015 - Dobrý den.Ráda bych Vás požádala o radu, zda mám nárok na odškodnění při úrazu. …

Odškodnění za úraz

Zanedbání lékařské péče

15.8.2015 - Dobrý den, chci se zeptat od roku 2002 mam Revmatoidní artritidu a Astma …

Zanedbání lékařské péče

Úraz ve škole

20.1.2016 - Dobrý den, ve škole o přestávce při potyčce jejich spolužáků spadla lavice …

Odškodnění za úraz

Odškodnění za úraz na kole

1.7.2015 - Dobrý den, 18.5. 2015 jsem jel na kole po cyklostezce opatřené značkou C 10a. …

Ublížení na zdraví

Špatně provedená operace

25.2.2016 - Dne 19.3.2015 jsem měl pracovní úraz,kdy mi úhlová bruska přeřízla šlachy na …

Pochybení lékaře

Odškodnění za napadení psem

8.9.2015 - Dobrý den, včera na mě při jízdě na kole vyběhl vlčák a kousl mě do nohy, musel …

Ublížení na zdraví

Úraz na koupališti

13.8.2015 - Dobrý den,na soukromém koupališti jsem si začátkem července zlomila stehenní …

Odškodnění za úraz

Zanedbání lékařské péče při úrazu

30.9.2015 - Kluk spadl z kolotoče 19.7.2015. Šly sme snim na churugii a poslali nas na …

Pochybení lékaře

Pochybení lékaře při léčbě

19.11.2015 - Dobrý den . V únoru jsem navštívil ORL lékaře z důvodu problému v krku ,velká …

Pochybení lékaře

Pochybení lékaře při očkování

9.7.2015 - Obracím se na Vás s prosbou o radu jak postupovat v situaci, kdy si myslím, že …

Pochybení lékaře

Promlčení nároku na odškodnění

7.12.2015 - V roce 2011 jsem podala tr.oznámení na lékaře,soudní znalec naznal,že lékař …

Pochybení lékaře

Úraz v aquaparku

17.9.2015 - Dobrý den. Před měsícem jsem si v aquaparku přivodila úraz. Při vstupu do …

Odškodnění za úraz

Chybná diagnoza

1.2.2016 - Dobrý den. Dne 1.9.2015 můj manžel (47 let) navštívil svého obvodního lékaře s …

Pochybení lékaře

Zpět do Poradny