Zdraví: Úraz na přijímacím řízení

Odškodnění za úraz

Dobrý den, kamarádka měla úraz kolene na příjmacím řízení talentových zkoušek na Karlovu univerzitu. Je teď omezena na pohybu. Zajimalo by mě, jestli má nárok na odškodné. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

v tomto případě nárok na odškodné bohužel není, jelikož tento nárok mají pouze studenti vysokých škol za úrazy vzniklé při studiu či praxi nebo v přímé souvislosti s nimi a Vaše kamarádka v době úrazu ještě studentkou nebyla.

S pozdravem

Vaše nároky.cz

Zpět do Zdraví