Bezplatná právní poradna: Zdraví

Odškodnění za zlomený zub

29.11.2018 - Dobrý den, zakoupil jsem plechovku nakládaných oliv plněných ančovičkami. Po …

Odškodnění Ostatní

Potyčka ve vyučování

1.11.2018 - Dobry den, chtěla bych se zeptat jestli je dle Vas má žádost o odškodnění …

Odškodnění za úraz ve škole Ostatní

Invalidní důchod

15.10.2018 - Dobrý den, Mám takoví dotaz v srpnu mi byl poslán dopis. Ohledně invalidity …

Ostatní

Umožnění volného pohybu v nebezpečném stavu pacienta

11.10.2018 - Dobrý den. Můj exmanžel, otec našich malých dětí, minulý týden spáchal …

Pochybení lékaře Ostatní

Úraz na dětském hřišti - odškodnění od obce

9.10.2018 - Dobrý den, dcera byla před 14 dny na víkend u svého otce, kde si na dětském …

Ostatní Úraz ve škole

Zpět do Zdraví