Bezplatná právní poradna: Pojišťovny

Nárok na odškodnění při zranění kolene

11.12.2018 - Prosím před 5 lety jsem měla úraz kolena pojišťovna mi úraz zaplatila. …

Odškodnění za úraz

Jak dlouhou dobu mohu žádat o odškodnění od úrazu?

21.11.2018 - Jak dlouhou dobu mohu žádat o odškodnění od úrazu který se stal 29.12.2014 Je …

Odškodnění za úraz

Zlomený palec na dětském táboře

10.10.2018 - Dobrý den Dceři v den odjezdu na dětský tabor kamarádka stoupla na palec u …

Bolestné Úraz Odškodnění Odškodnění za úraz

Úraz na tréninku a pojistné plnění

29.5.2018 - Dobrý den. Syn měl úraz na tréninku diagnóza s5260. Chtěla jsem se zeptat …

Krácení pojistného plnění u úrazu Odškodnění za úraz

Pojišťovna se odmítá vyjadřovat k úrazu

23.5.2018 - Dobrý den, chtela bych se zeptat mam problem s pojistovnou Metlife. Muj syn mel …

Odškodnění za úraz Krácení pojistného plnění u úrazu

Zranění při lyžování v Rakousku

27.3.2018 - Dobrý den. Byl jsem na zájezdu na jednodenním lyžování v Alpách. Tam jsem si …

Odškodnění za úraz

Úraz a zrušená pojistka

6.12.2017 - Dobrý den, manželovi se stal úraz v práci dne 21. 9. 2017. Shodou okolností …

Odškodnění za úraz

Promlčecí lhůta u úrazu

4.12.2017 - Dobrý den,2001 mě narazila pani s autem.Mela jsem rozdrcené rameno a už jsem …

Odškodnění za úraz