Bezplatná právní poradna: Pojišťovny

Krácení renty po novelizaci

21.11.2018 - Dobrý den. Chtěla bych poprosit o radu. V roce 1990 mi byla uznána nemoc …

Renta

Pojišťovna odmítá vyplácet rentu

28.6.2018 - Dobrý den,v roce 2002 jsem měl pr.úraz a byla mi amputována levá noha.Byl mi …

Renta Pracovní úraz

Započítávání práce v noci do renty

27.7.2017 - Dobrý den.Započítávají se do tzv.renty přinemoci z povolání i práce v noci …

Renta

Nárok na rentu za pracovní úraz

27.7.2017 - Dobrý den, v loni jsem měla pracovní úraz. K 31.7.2017 jsem dostala 2 měs. …

Renta

Vyčíslení renty dle výdělku

3.8.2017 - Děkuji,ale mě šlo o to,že od července jsem nastoupila po PN-přímo na dovolenou(…

Renta

Zánik renty pro jinou nemoc

27.7.2017 - Dobrý den.Pobírám rentu za nemoc z povolání,karpální tunel na obou rukách,chci …

Renta

Snížení renty za nemoc z povolání

20.7.2017 - Dobrý den. Mam proznanou rentu na nemoc z povolani kdyz jsem byl na úp byla mi …

Renta

Přiznání mzdy pro výpočet renty

20.7.2017 - Dobry den, Mamka mám přiznanou rentu pro nemoc z povolaní a dostala nabídku …

Renta

Věk pro pobírání renty

20.7.2017 - dobrý den,po pracovním úrazu v r.1995 jsem v I.D.3 st. Od pojištˇovny pobírám …

Renta

Renta při vyřazení z ÚP

17.7.2017 - Mám nemoc z povolání,pobirala jsem rentu na základě dokládani kazdomesicniho …

Renta

Zánik nároku na rentu po přiznání ID

14.7.2017 - dobrý den,byla mě uznána nemoc z povolání artróza carpi I.dx.pro nadměrné …

Renta

Počátek výpočtu renty za nemoc z povolání

14.7.2017 - Setrenana nemoc z povolani,SKT.Nemoc z povolani uznana po odvolani.Zajimalo by …

Renta

Renta po vyřazení z ÚP

29.6.2017 - Byla mi vyplacena Renta po zjištění nemoci z povolání.Byla jsem vedena na UP.A …

Renta

Neoprávněné krácení renty

26.6.2017 - Dobry den , od roku 2005 pobiram rentu za nemoc z povolani. Od roku 2016 do …

Renta

Krácení renty pro jiný důvod nemoci

8.5.2017 - Dobry den,chcem sa zeptat v roku 1999 mal manzel pracovny uraz na sachte a …

Renta

Pojišťovna krátí výši vyplácené renty

5.5.2017 - Mam rentu kooperativa chce každej rok potvrzeni od lekaře platim za něj 200kč …

Renta

Krácení renty pojišťovnou

16.3.2017 - Po pracovním úrazu se mnou firma rozvázala pracovní poměr a mám I.D. 2 stupně. …

Renta