Bezplatná právní poradna: Reklamace/e-shopy

Dovoz auta z Německa přes třetí osobu

17.12.2018 - Dobrej píšu ohledně nedávno koupeného auta přez třetí osobu které jsem dal …

Koupě automobilu

Odstoupení od kupní smlouvy automobilu

10.10.2018 - Dobry den, zakoupil jsem automobil od soukrome osoby, 2006 ale prodejcem …

Odstoupení od smlouvy Kupní smlouva Koupě automobilu Reklamace automobilu

Odstoupení od smlouvy z důvodu jiných technických parametrů

10.7.2018 - Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, koupil jsem auto, kde je ve velkém techničáku …

Odstoupení od smlouvy Koupě automobilu

Platí objednávka zakoupeného automobilu bez jejího podepsání

27.6.2018 - Dobrý den, zaplatil jsem 20.000,- Kč zálohu na nové objednané vozidlo. …

Koupě automobilu

Podvod při prodeji auta od soukromníka

20.6.2018 - Dobrý den, zakoupila jsem auto od soukromé osoby, kde mě bylo řečeno že je auto …

Koupě automobilu Reklamace automobilu

Vady na zakoupeném novém vozidle

14.6.2018 - Dobrý den, 29.3. jsme zakoupili nový automobil s pohonem benzín + LPG s …

Koupě automobilu Reklamace automobilu

Odstoupení od smlouvy o úvěru, neúměrně vysoké RPSN

24.5.2018 - Dobrý den, před 2 dny jsem koupila auto v bazaru na splátky, dnes mi přišla …

Koupě automobilu

Možnost odstoupení od kupní smlouvy vozidla kvůli německé technické

17.5.2018 - Dobrý den, 11.5 jsme koupili v bazaru automobil který ale nemá českou technicko…

Koupě automobilu Odstoupení od smlouvy

Odstoupení od smlouvy při koupi vozidla přes komisní prodej

6.4.2018 - Dobrý den, chci se zeptat zda-li je možné odstoupit od smlouvy při koupi …

Odstoupení od smlouvy Koupě automobilu

Koupě odrané nové motorky

12.3.2018 - Dobry den, koupil jsem nove moto v motosalonu ale prodejce me ho dovezl domu v …

Koupě automobilu

Skrytá vada na autě

11.8.2017 - Dobrý den, před měsícem a půl jsem si koupila auto ze salonu. Auto je staré 4 …

Koupě automobilu

Koupě ojetého vozu

31.8.2017 - Dobrý den, v květnu tohoto roku jsem koupila ojetý vůz v autobazaru. Při …

Koupě automobilu

Zatajení informací autobazarem

15.6.2017 - Dobrý den koupili jsme ojeté auto v autobazaru,nechali jsme si auto prohlídnout …

Koupě automobilu