Bezplatná právní poradna: Stát

Nárok na podporu v nezaměstnanosti

26.11.2018 - Dobrý den, nastoupila jsem do nového zaměstnání k 1.10.2018 a budu končit k …

Podpora v nezaměstnanosti

Nárok na podporu při evidenci na ÚP

27.7.2017 - Dobrý den, byla jsem v uplynulých dvou letech zaměstnána celý rok ( rok …

Podpora v nezaměstnanosti

Prodloužení podpory v nezaměstnanosti

23.6.2017 - Dobrý den chci se zeptat zda se prodlužuje podpora v nezaměnanosti o měsice kdy …

Podpora v nezaměstnanosti

Podpora při pozastavení OSVČ

26.6.2017 - Dobrý den,na podzim mě bude šedesát let a pobírám již několik let ČID druhého …

Podpora v nezaměstnanosti

Výše podpory za práci v cizině

7.6.2017 - zdravim, chtel bych se zeptat jestly mam narok na podporu kdyz jsem pres rok …

Podpora v nezaměstnanosti

Výše nároku podpory v nezaměstnanosti

17.5.2017 - Dobrý den,potřebovala bych vědět v jaké výši mám nárok na podporu v nezaměstnan…

Podpora v nezaměstnanosti

Neuznání podpory po příjezdu z Anglie

8.5.2017 - Dobrý den, v roce 2013/08 jsem odcestoval do Anglie kde jsem měl stabilní práci …

Podpora v nezaměstnanosti

Nemocenská při péči o osobu blízkou

5.5.2017 - Dobrý den, ráda bych se zeptala, jak je to s pobíráním nemocenské, pokud nemám …

Podpora v nezaměstnanosti

Podpora v nezaměstnanosti při výpovědi

3.5.2017 - Dobry den prosim o radu.Pracuji v 3 smenem provozu uz 22 let nyni jsem 7 mesicu …

Podpora v nezaměstnanosti

Nárok na podporu po ukončení pracovního poměru dohodou

26.4.2017 - Dobrý den chci se zeptat zda mám nárok na podporu,byla jsem od 10.2012 do 31.8 …

Podpora v nezaměstnanosti

Nárok na podporu po ukončení zaměstnání

26.4.2017 - Dobry den. Od 7.3.2016 do 10/11.2016 jsem byla zamestnana a tet aem od 11.11. …

Podpora v nezaměstnanosti

Výše podpory v nezaměstnanosti

23.2.2017 - Pokud ukončím sám od sebe evidenci na ÚP v polovině měsíce, jak velká částka …

Podpora v nezaměstnanosti

Zpět do Stát