Bezplatná právní poradna: Letecká doprava

Zrušení letu kvůli stávce letecké společnosti

7.6.2018 - Z důvodu stávky letecké společnosti Air France nám dne 10.4.2018 byl zrušen let …

Zrušený let

Přesměrování letu

21.5.2018 - Dobry den, prosim o radu. Jsem prave s dcerou a dvouletou vnuckou v egypte. …

Zrušený let

Dvojnásobné odškodné za zrušení letu

10.7.2017 - Dobrý den, dne 27.5. mi byl náhle (cca 1 hod před odletem) zrušen let z Londýna …

Zrušený let

Zrušený let kvůli stávce pracovníků

31.3.2017 - Dobrý den, rád bych věděl jestli mám nárok na náhradu co se tyče dovolené …

Zrušený let

Zrušený let z Atlanty

10.2.2017 - při letu z Atlanty do Amsterdamu jsme se po 30min. otočili, vypustili palivo a …

Zrušený let

Odškodnění za zrušení letu

30.1.2017 - Dobrý den, potřebovali bychom poradit, jak postupovat, když nám letecká …

Zrušený let

Zrušený let 6 dní před odletem

25.11.2016 - Dobrý den, letecká společnost mi v pondělí před odletem oznámila, že ruší můj …

Zrušený let

Zrušený let den odletu

13.6.2016 - Dobrý den, prosím o radu v následujícím případu: Měli jsme zakoupené zpáteční …

Zrušený let

Zrušený let kvůli stávce

20.6.2016 - dobry den mnel jsem zakoupenou letenku z belfastu do londyna dne 28:5:2016 cas …

Zrušený let

Zrušení letu

7.1.2016 - Zdravím, po příjezdu na letiště v LA jsem zjistila, že můj let do Prahy byl …

Zrušený let

Zrušení zpátečního letu

5.3.2015 - Dobrý den, rad bych se zeptal, zdali mi můžete pomoci v případném sporu s …

Zrušený let

Náhrada nákladů za zrušený let

8.5.2015 - Dobrý den,včera 7.5. jsme měli letět v poledne z Vídně do Říma. Protože na …

Zrušený let

Zrušení letenky kvůli požáru

8.6.2015 - Dobry den, dne 10.5. nam byl zrusen zpatecni let Rim-Mnichov z duvodu pozaru na …

Zrušený let

Zrušení letecké linky

1.8.2015 - Dobrý den, v březnu toho roku jsem si koupil letenky pro 5 osob z Bordeaux do …

Zrušený let

Zrušení letu

1.3.2016 - Byl mi zrušen let se spol QS na lince PRG DXB, vrátili mi sice peníze za …

Zrušený let