Bezplatná právní poradna: Pojišťovny

Pojišťovna chce nahlásit nehodu i po škůdci

18.12.2018 - Dobry den mel jsem dopravni nehodu jsem poskozeny.jProtokol o dopravni nehode …

Dopravní nehody

Po nehodě nemám dost finančních prostředků

12.12.2018 - Dobrý den. Měl jsem havárii na skútrů, kterou jsem ne zavinil. Nehoda se stala …

Pojištění Dopravní nehody

Nový majitel automobilu havaroval na moji pojistku

15.11.2018 - Dobrý den. Prodal jsem auto, po obdržení plné moci a zelené karty nového …

Dopravní nehody Ostatní

Odškodnění za psychickou újmu dětí

12.11.2018 - Dobrý den, na konci srpna tohoto roku do mého vozu, ve kterém jsem jela s dvěma …

Dopravní nehody

Nárok na poskytnutí náhradního vozidla po totální škodě

16.4.2018 - Jsem poškozený z dopravní nehody, nedání přednosti pojišťovna AXA mi sdělila, …

Dopravní nehody

Krácení pojistného plnění u zničeného plotu

6.4.2018 - Dobrý den, při dopravní nehodě mi vozidlo viníka zničilo oplocení u domu včetně …

Krácení pojistného plnění Pojištění Dopravní nehody

Škoda způsobená dopravní nehodou

16.11.2017 - Dobrý den, obracím se na Vás s dotazem ohledně škody na mejetku při dopravní …

Dopravní nehody Náhrada škody

Nárok na odškodnění za dopravní nehodu

14.7.2017 - Dobrý den, v sobotu jsem měla dopravní nehodu. Srazila mě paní autem na …

Dopravní nehody

Škoda na služebním autě

7.7.2017 - Před třemi měsíci mi někdo na parkovišti lehce odřel lak na zadním blatníku …

Dopravní nehody

Rozbití skla airbagem

15.6.2017 - Dobrý den, při venčení se můj pes vylekal a vběhl mi do cesty. Já jsem …

Dopravní nehody

Odškodnění pro snížení společenského uplatnění

10.5.2017 - Dobrý den,děkuji Vám moc za zprávu ,akorát Vás prosím ,jak mám chápat,jak …

Dopravní nehody

Neposkytnutí náhradního vozidlo po totální škodě

28.4.2017 - 15.3.2017 moji dceři nedalo přednost jedoucí z vedlejší silnice, došlo ke …

Dopravní nehody

Nezaplacená pojistka

8.12.2016 - Před zhruba 4.lety jsem způsobila nehodu (při jízdě jsem nabourala do podélně …

Dopravní nehody

Bodové hodnocení bolesti

31.1.2016 - Dobrý den. Dne 13.10.2015 mi byl při autonehodě způsoben úraz cizím zaviněním. …

Dopravní nehody