Bezplatná právní poradna: Pojišťovny

Zamrzlá větev mi rozbila okno automobilu

4.12.2018 - Dobrý den. Dne 2.12.2018 mi spadla namrzlá větev že stromu města na mnou …

Ostatní

Zpětné nahlášení poškození vozu pojišťovně

4.12.2018 - Na karoserii mého osobního auta jsem objevila poškození z krupobití. V …

Pojištění Ostatní

Mohu současně použít pojistku proti vandalismu a srážky se zvířetem?

29.11.2018 - Dobrý den, srazil jsem při cestě domů srnku. Vše se vyřizuje správně, ale při …

Ostatní Pojištění

Nový majitel automobilu havaroval na moji pojistku

15.11.2018 - Dobrý den. Prodal jsem auto, po obdržení plné moci a zelené karty nového …

Dopravní nehody Ostatní

Pojišťovna mi z pojistky vyjmula denní odškodné...

25.10.2018 - Dobrý den, prosim o radu. Mam f životní pojištění, které trvá 8 let - platím …

Ostatní

Pojišťovna mi nezaplatila celou vyčíslenou částku

23.10.2018 - Dobrý den byl sem ucastnik dopravní nehody, ale nebyl sem viník. Auto je …

Ostatní Vyplacení pojistného

Vypovězení zdravotního pojištění

19.10.2018 - Všechny Vás srdečně zdravím, Zároveň, žádám o radu. Pracovala jsem v SRN. …

Ostatní