Bydlení:Skrytá vada nemovitosti - nefunkční osvětlení

Skryté vady nemovitosti

Dobrý den, dne 18.10. 2018 jsme uzavřeli smlouvu o převodu družstevního podílu, ke kterému náleží i právo nájmu bytu. Byt je zrekonstruován, voda, elektřina. Při předáni bytu nám bylo vše ukázáno. Jenže v žádné místnosti nebyly nainstalovány stropní objímky a žárovky, tudíž jsme nemohli vyzkoušet funkčnost světel v pokojích. Předávací protokol jsme podepsali. Na druhý den jsme vše koupili a nainstalovali. Po instalaci jsme zjistili, že spínačem buď nejdou světla vůbec vypnout a nebo spínají a zapínají jiné místnosti. Lze tohle považovat za skrytou vadu? Děkuji za odpověď.

Pěkný den,

z informací, co máme k dispozici, by se s největší pravděpodobností mělo jedna o tzv. skryté vady nemovitosti. Za takové je lze považovat právě proto, že nebylo ve vašich silách je zjistit předem, abyste je mohli namítat ještě před prodejem. Proto je prosím, co nejdříve namítněte prodejci nyní.

S pozdravem Vaše nároky.cz

Zpět do Bydlení