Bezplatná právní poradna: Bydlení

Skrytá vada nemovitosti

11.12.2018 - Dobrý den, koupil jsem dům ale mám problém že pri predavačke ani obhliadke …

Skryté vady nemovitosti

Závadný strop u domu od developera

14.11.2018 - Dobrý den, před rokem a půl jsme koupili byt v novostavbě od významného …

Skryté vady nemovitosti

Náhrada škody od původního majitele bytu

1.11.2018 - Dobrý den, koupili jsme si byt v 6 patře. 27.10. 2018 jsme se nastěhovali do …

Skryté vady nemovitosti

Plíseň v bytě - nárok na odstoupení od smlouvy?

25.10.2018 - Dobry den,obracim se na Vas s prosbou o radu. Syn studuje VS,pronajal si …

Nájemní smlouva Odstoupení od smlouvy Skryté vady nemovitosti

Nepravdivá informace o stavu komínu

23.10.2018 - Dobrý den,před rokem jsem koupila dům.Prodej sprostředkovala realitní kancelář,…

Skryté vady nemovitosti

Skrytá vada nemovitosti - nefunkční osvětlení

22.10.2018 - Dobrý den, dne 18.10. 2018 jsme uzavřeli smlouvu o převodu družstevního podílu, …

Skryté vady nemovitosti

Odhalení klamavých informací při rekonstrukci domu

17.10.2018 - Dobrý den, v červnu letošního roku jsme koupili nemovitost přes zprostředkova…

Skryté vady nemovitosti

Čistírna s naftou na sousedním pozemku

15.10.2018 - Dobrý den, nedávno jsme s manželem zakoupili pozemek na stavbu rodinného domu. …

Odstoupení od smlouvy Skryté vady nemovitosti

Skrytá vada nemovitosti

9.10.2018 - Dobrý den, v roce 2010 jsme koupili novostavbu (stěhování 2012). Nyní začala v …

Skryté vady nemovitosti Reklamace

Firma nám zatajila skryté vady bytu

9.10.2018 - Dobrý den, koupili jsme starý být před rekonstrukcí od firmy, která nám …

Skryté vady nemovitosti

Skryté vady u zakoupeného bytu

8.7.2018 - Dobrý den, s přítelem jsme koupili byt. Při začátku rekonstrukce jsme zjistili, …

Skryté vady nemovitosti

Reklamace vad na rozestavěném domě

2.7.2018 - Dobrý den, koupili jsme přes hypotéku na smlouvu o budoucí kupní smlouvě …

Skryté vady nemovitosti

Zatajení informací o zakoupené nemovitosti

13.6.2018 - Dobrý den,koupil jsem r.d. s pozemkem,na pozemku žádné věcné břemeno dle …

Skryté vady nemovitosti

Reklamace rodinného domu

12.4.2018 - Dobrý den, koupili jsem starší rodinný domek, který byl v inzerátu RK uveden …

Skryté vady nemovitosti

Skryté vady zjištěné před podpisem kupní smlouvy

12.4.2018 - Dobrý den.Mám dotaz ohledně skrytých vad na starším domě.Kupujeme dům přes …

Skryté vady nemovitosti

Vady na zakoupené nemovitosti

10.4.2018 - Dobrý den, před 14 ti dny jsme se nastěhovali do zrekonstruovaného domu a …

Skryté vady nemovitosti

Reklamace nemovitosti kvůli skrytým vadám

15.2.2018 - Dobrý den,koupili jsme před dvěmi lety starý dům.Letos po vydatných deštěch …

Skryté vady nemovitosti

Skryté vady na rodinném domě

24.11.2017 - Dobrý den, rozhodli jsme se s přítelem koupit rodinný dům. Byli jsme na …

Skryté vady nemovitosti

23.11.2017 - Dobrý den, v Srpnu jsme koupili domek k rekonstrukci, když jsme začli …

Skryté vady nemovitosti

Oprava skryté vady původním majitelem

14.7.2017 - Dobrý den! Chtěla bych se zeptat na následující věc. V říjnu 2015jsme začali …

Skryté vady nemovitosti

Rozdíly rozměrů střechy u novostavby

10.7.2017 - Dobrý den,RD z roku 2011-novostavba.Při rekonstrukci půdního prostoru zjištěny …

Skryté vady nemovitosti

Náhrada za úpravy nemovitosti

7.6.2017 - Dobrý den po zjištění skyté vady nemovistosti odstupuji od kupní smlouvy a …

Skryté vady nemovitosti

Náhrada škody za skryté vady

1.3.2017 - Dobry den, v listopadu minuleho roku jsme se nastehovali do 6 let stareho domu, …

Skryté vady nemovitosti

Podezření na vady nemovitosti

13.1.2017 - Dobrý den. Na našem starém domku jsme dali udělat novou střechu. Střechař svou …

Skryté vady nemovitosti

Plíseň v bytě

27.12.2016 - Dobry den.mam dotaz.bydlime v byte RPG.a chtel jsem vas poprosit o radu.v byte …

Skryté vady nemovitosti

Skrytá vada, plíseň

27.12.2016 - Dobrý den, měla bych na Vaší poradnu dotaz. Koupili jsme byt do OV peníze jsme …

Skryté vady nemovitosti

Skrytá vada stavby

16.12.2016 - Hezký večer, v 6 měs.2011 jsme koupili Rd, v roce 2013 nás vyzvala obec, že …

Skryté vady nemovitosti

Skrytá vada, propadlá terasa

8.11.2016 - Dobrý den, v březnu roku 2015 jsem se nastěhovala do bytu se zahrádkou …

Skryté vady nemovitosti

31.10.2016 - Dobrý den, rada bych se zeptala na moznost reklamace vad, nebo navrácení …

Skryté vady nemovitosti

Skrytá vada po koupi nemovitosti

22.8.2016 - Dobrý den, 8/2015 jsme přes RK koupily rodinný dům, který byl postaven a …

Skryté vady nemovitosti

Reklamace nemovitosti

22.8.2016 - Dobry den, Letos v červnu jsme koupili byt, který byl uváděn jako ve velice …

Skryté vady nemovitosti

Reklamace chaty

10.8.2016 - Dobry den, v červnu jsme si koupili chatu a zjistil jsem po 14 dnech, když jsem …

Skryté vady nemovitosti

Skryté vady po týdnech bydlení

27.6.2016 - Dobrý den, koupila jsem v 02/2016 od RK zrekonstruovaný dům, včetně střechy, …

Skryté vady nemovitosti

Plíseň v bytě

9.3.2016 - Dobrý den, máme takový celkem podstatný problém. Před více než rokem jsme si s …

Skryté vady nemovitosti

Zatajení skutečností o nemovitosti

25.6.2015 - dobrý den, chtěla jsem se Vás zeptat, zda lze nějak řešit můj problém - právně …

Skryté vady nemovitosti

Reklamace vad u nemovitosti

10.12.2015 - Dobry den, Rada bych se zeptala na moznost reklamace vad u nemovitosti. V …

Skryté vady nemovitosti

Jiné obvodové zdivo

31.10.2015 - Dobrý den,koupili jsme nemovitost-zápis do katastru nemovitostí 24.9.2015-v …

Skryté vady nemovitosti

Ochranná lhůta skrytých vad

2.3.2016 - Dobrý den, chtěl bych vědět,jaká je ochranná lhůta skrytých závad při koupi …

Skryté vady nemovitosti

Zpět do Bydlení