Bezplatná právní poradna: Bydlení

Koupili jsme byt, bývalá nájemkyně se odmítá odstěhovat

30.10.2018 - Dobrý den, mam dotaz ohledně koupě bytu. Koupili jsme byt, v červenci byl na …

Pronajatý byt Odstoupení od smlouvy

Plíseň v bytě - nárok na odstoupení od smlouvy?

25.10.2018 - Dobry den,obracim se na Vas s prosbou o radu. Syn studuje VS,pronajal si …

Nájemní smlouva Odstoupení od smlouvy Skryté vady nemovitosti

Čistírna s naftou na sousedním pozemku

15.10.2018 - Dobrý den, nedávno jsme s manželem zakoupili pozemek na stavbu rodinného domu. …

Odstoupení od smlouvy Skryté vady nemovitosti

Lze rychle odstoupit od nájemní smlouvy?

25.6.2018 - Dobrý den , chtěla jsem se zeptat. Mám najemní smlouvu na dobu neurčitou s 3 …

Nájemní smlouva Odstoupení od smlouvy

Zpět do Bydlení