Bezplatná právní poradna: Bydlení

Neproplacení vyvložkování kotlů

10.10.2018 - V roce 2017 jsme schválili usnesení o tom, že vyvložkování komínů pro kondenzač…

Příspěvek na bydlení Úhrady oprav

Přepisovýná předávacího protokolu po předání klíčů od bytu

8.7.2018 - Dobrý den. Nevím jak situaci popsat stručně. Stalo se, že jsme s kamarádkou …

Úhrady oprav

Pronajímatel bytu po mne žádá úhradu za prorezivělý bojler

27.6.2018 - Dobrý den. Mám prorezivělí bojler a jakožto nájemník po jednom měsíci bydlení …

Pronajatý byt Úhrady oprav

Úhrada zateplení domu

26.6.2018 - Dobrý den, naše SVJ si odhlasovalo, beze mne zateplení budovy ale bez střechy, …

Úhrady oprav

Zasklení lodžie na vlastní náklady

30.5.2018 - Dobrý den. Zateplujeme panel. dům a máme zasklené lodžie. SVJ nás nutí tyto na …

Úhrady oprav

Neuhrazení částky do fondu oprav

20.7.2017 - dobry den, bylo zjisteno, ze vlastnici balkonu a terasy neplatili nic do fondu …

Úhrady oprav

Instalace odvzdusnovaciho ventilu

30.6.2017 - Dobry den. Výbor Společenství vlastníků bytu požaduje v našem bytě provést …

Úhrady oprav

Nároky při platbě do fondu oprav

8.5.2017 - dobry den jsme vlastnici bytu v dobe ktere jsme kupovali od mesta.mame fond …

Úhrady oprav

Oprava plynových kamen v podnájmu

16.3.2017 - Dobrý den, obracím se na Vás s prosbou o radu. Před měsícem jsem se natěhoval …

Úhrady oprav

Zpět do Bydlení