Bezplatná právní poradna: Realitní kanceláře

Realitka odmítá vrátit zálohu

17.4.2018 - Dobrý den. Chtěli jsme s manželkou koupit zahrádku přes realitku MaM .Složily …

Pochybení realitní kanceláře

Nespokojenost s jednáním realitní kanceláře

6.4.2018 - Dobrý den, zhruba od poloviny loňského roku řeším s makléřkou z realitní …

Pochybení realitní kanceláře

Nabídka nemovitosti bez souhlasu majitele

19.4.2017 - RK nabídla k prodeji moji nemovitost na svých stránkách a k tomuto úkonu nemá …

Pochybení realitní kanceláře

Pokuta při odstoupení o smlouvy

10.2.2017 - po podání předžalobní upomínky žádná reakce RK v celé věci vystupuji jako …

Pochybení realitní kanceláře

Břemeno na pozemku

16.12.2016 - Dobrý den. Koupili jsme pozemek přes realitní kancelář a po půl roce když jsme …

Pochybení realitní kanceláře

RK našla nájemce s exekucemi

4.12.2015 - Zadal jsem zakázku .... v Chebu na nalezení nájemce. Ti mi jej našli, ale po …

Pochybení realitní kanceláře