Bezplatná právní poradna: Realitní kanceláře

Odstoupení od rezervační smlouvy ve lhůtě 14 dnů

13.6.2018 - Dobrý den, mohu odstoupit od rezervační smlouvy s RK do 14 dnů bez sankce? …

Rezervační smlouva Odstoupení od rezervační smlouvy

Má RK právo požadovat rezervační poplatek

12.4.2018 - Dobry den, na serveru bydleni.cz jsem si precetl clanek (https://www.bydleni…

Rezervační smlouva

Pokuta u rezervační smlouvy

27.7.2017 - Dobrý den Děkuji za odpověď podepsaly jsme rezervacni smlouvu a dohoda o …

Rezervační smlouva

Získání rezervačního poplatku

16.7.2017 - Chci se zeptat na jednu věc, od 1.7.2017 jsem se měl nastěhovat do nájemního …

Rezervační smlouva

Pokuta za zrušení rezervační smlouvy

13.7.2017 - Dobry den chtely jsme prodat byt , podepisovaly jsme rezervacni smlouvu …

Rezervační smlouva

Odstoupení od rezervační smlouvy

15.6.2017 - Dobrý den, mám zájem koupit rodinný dům přes RK MaM Reality. Podepsala jsem …

Rezervační smlouva

Rezervační poplatek a jeho výpočet

7.6.2017 - Dobry den potrebovala bych poradit ,rezervacni poplatek se po podepsani …

Rezervační smlouva

Náhrada za nedodržení rezervační smlouvy

8.5.2017 - Dobrý den. Jaké mohu jako kupující nemovitosti požadovat náhrady (i způsobem …

Rezervační smlouva