Bezplatná právní poradna: Realitní kanceláře

Zákon na zjištění stavu spotřebovaných energií a na poslání kauce zpět

17.12.2018 - Dobrý den, na konci srpna 2018 jsem s přítelkyní předával byt, ve kterém jsme …

Vrácení rezervačního poplatku

Vrácení rezervační zálohy, nedošlo k podpisu kupní smlouvy

12.4.2018 - Dobrý den,prosím o radu ohledně vrácení rezervační zálohy,když nedošlo k …

Odstoupení od rezervační smlouvy Vrácení rezervačního poplatku

Vrácení rezervační zálohy, smrt majitele nemovitosti

6.4.2018 - Mam rezervacni smlouvu na byt, majitel bytu zemrel, probehlo dedicke rizeni a …

Vrácení rezervačního poplatku

Smlouva o prodeji s chybnými údaji

19.6.2017 - Dobrý den, uzavřela jsem rez. smlouvu s RK. Zaplatila rez. poplatek 30 tis. Ve …

Vrácení rezervačního poplatku

24.5.2017 - Dobrý den, chci se zeptat jestli mám nárok na vrácení rezervačního poplatku (80 …

Vrácení rezervačního poplatku

Realitka nevrátila rezervační poplatek a nekomunikuje

19.4.2017 - Dobrý den, chtěl jsem koupit byt a uhradil jsem rezervační poplatek 89000, …

Vrácení rezervačního poplatku

Nárok na vrácení rezervačního poplatku

16.3.2017 - Dobrý den, uzavřela jsem rezervační smlouvu s RK,zaplatila rezervační poplatek …

Vrácení rezervačního poplatku

Vrácení rezervačního poplatku z důvodu plísně

8.2.2017 - Dobrý den. Prosím o radu, zda mám šanci vrácení rezervačního poplatku. Dne …

Vrácení rezervačního poplatku

Odstoupení od smlouvy s RK

12.8.2016 - Dobrý den, prosím o zodpovězení mého dotazu. Můj problém je rezervační …

Vrácení rezervačního poplatku

Promlčecí lhůta u nevráceného rezervačního poplatku

12.8.2016 - Dobry den, take mame spatnou zkusenost s koupi rodineho domu. Je to jiz nekolit …

Vrácení rezervačního poplatku

Rezervační poplatek zpět

17.2.2016 - Dobrý den,chtěl bych Vás poprosit o radu. Chtěli jsme koupit s manželkou …

Vrácení rezervačního poplatku

Vrácení rezervační zálohy

8.3.2016 - Dobrý den,prosím má realitní kancelář nárok na rezervační zálohy v případě, že …

Vrácení rezervačního poplatku